Wizytówka - nowa galeria w Zamościu

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
Książnica Zamojska zaprasza na otwarcie nowej przestrzeni wystawienniczej połączone z prezentacją kart wizytowych z prywatnej kolekcji Stanisława Rudego. „Galeria Wizytówka” to przestrzeń na parterze Książnicy Zamojskiej pomiędzy Biblioteką dla Dzieci i Młodzieży a Wypożyczalnią Książki Mówionej i Zbiorów Multimedialnych.

"Wizytówka" jest obok holu głównego oraz Galerii Ex Libris kolejnym miejscem wykorzystywanym m.in. do prezentacji wystaw fotograficznych, malarskich i zbiorów kolekcjonerskich.

Oficjalne otwarcie galerii oraz wystawy zaplanowano na 19 września o godz. 16.00 do Biblioteki Głównej przy ul. Kamiennej 20. Swoje zbiory na wystawę udostępnił Stanisław Rudy, znany zamojski kolekcjoner. Kolekcję uzupełniają zasoby Książnicy Zamojskiej oraz bilety wizytowe zgromadzone przez Krzysztofa Wróblewskiego, lekarza, bibliofila i kolekcjonera.

Wstęp jest darmowy, ale organizatorzy zwracają się z prośbą, by zabrać ze sobą własną wizytówkę lub dowolny zestaw wizytówek z Zamościa i Zamojszczyzny, które wzbogacą zbiór Książnicy Zamojskiej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us