Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny koncert. Ty też możesz pomóc!
Sobota, 14 Grudzień 2019, 12:00 - 17:00
Odsłon : 247
Utworzył szlyciuk

Dochód w wydarzenia przeznaczony zostanie na remont budynku Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu. Koncert Charytatywny odbędzie się w sobotę (14 grudnia) w Galerii Twierdza Zamość.

Po raz pierwszy znani zamościanie usiądą i wspólnie będą malowali bombki a aktorzy Teatru Narodowego, Dramatycznego i seriali m.in. Beata Ścibakówna, Waldemar Barwiński, Jakub Dmochowski, Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i inni przekażą bombki z autografami na licytację, która będzie prowadzona podczas koncertu.

Zapraszamy wszystkich do Galerii Twierdza Zamość gdzie odbędą się warsztaty, koncerty, pokazy taneczne dzieci i młodzieży, pokaz akrobatyki, gry i zabawy dla dzieci oraz wiele innych atrakcji. Wystąpi zespół Solaris.

"Dzięki uczestnictwu, dobrej zabawie i udziale w licytacji podczas koncertu charytatywnego wszyscy możemy w tym pięknym czasie zbliżających się świat Bożego Narodzenia zrobić coś ważnego i pięknego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej dzieląc się swoim dobrem z innymi." - zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00. Portal ezamosc.pl patronuje przedsięwzięciu medialnie.

Miejsce Galeria Twierdza w Zamościu

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us