Co? Gdzie? Kiedy?

Akademickie Targi Pracy w Zamościu
Środa, 23 Październik 2019, 10:00 - 13:00
Odsłon : 209
Utworzył szlyciuk

Akademickie Targi Pracy odbędą się 23 października (środa) w godz. 10.00-13.00, w budynku Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu przy ul. Zamoyskiego 64.

Akademickie Targi Pracy są najlepszą okazją, aby w jednym miejscu i czasie poznać aktualne oferty lokalnego rynku pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć dokumenty aplikacyjne oraz otrzymać katalog targowy i materiały informacyjne przygotowane przez pracodawców.

Organizatorem wydarzenia jest Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Zamościu, Ośrodkiem Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu.

Akademickie Targi Pracy realizowane są w ramach projektu PO WER „Zintegrowany program poprawy jakości zarządzania uczelnią wyższą oraz wzmocnienia kompetencji i usług ukierunkowanych na poprawę aktywności zawodowej studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Miejsce Akademickie Targi Pracy

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us