Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Abramowicz w Zamościu
Poniedziałek, 25 Marzec 2019, 16:00 - 18:00
Odsłon : 316
Utworzył szlyciuk

W poniedziałek, 25 marca 2019 roku w Zamościu gościł będzie Adam Abramowicz – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców. Przyjedzie do Zamościa na zaproszenie Unii Szefów Firm Zamojszczyzny.

Rzecznik MŚP został powołany na podstawie ustawy z dnia 6 marca 2018 roku o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Jego zadania to przede wszystkim opiniowanie projektów aktów prawnych dotyczących interesów mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz zasad wykonywania działalności gospodarczej, pomoc w organizacji mediacji między przedsiębiorcami a administracją, współpraca z organizacjami pozarządowymi, społecznymi i zawodowymi, których celem jest ochrona praw przedsiębiorców z sektora MŚP, działalność edukacyjna i informacyjna w zakresie wykonywania działalności gospodarczej w Polsce, w szczególności w dziedzinie przedsiębiorczości oraz prawa gospodarczego.

- Spotkanie z rzecznikiem MŚP będzie doskonałą okazją do zapoznania się z jego kompetencjami, przedstawienia problemów z jakimi borykają się przedsiębiorcy oraz swoich pomysłów, które mogą być przydatne w pracy Biura Rzecznika - zachęca Karol Garbula, dyrektor biura Unii Szefów Firm Zamojszczyzny. - Oprócz spotkania z rzecznikiem w programie konferencji jest również m.in. wykład Dra Tadeusza Lisa pod tytułem „Rewitalizacja firmy – trudna sytuacja świetną okazją do rozwoju na skalę światową” - jak z małej lokalnej firmy można stać się światowym liderem. - dodaje. 

Konferencja odbędzie się 25 marca (poniedziałek), w Hotelu „Carskie Koszary” (ul. Koszary 11), początek o godzinie 16:00. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, jednakże liczba miejsc jest ograniczona. Należy zgłosić swój udziału w spotkaniu do 22 marca, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w treści maila wpisując swoje imię i nazwisko oraz firmę/organizację jaką się reprezentuje.

Miejsce Hotel Carskie Koszary

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us