Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie z fotografią
Poniedziałek, 04 Marzec 2019, 16:30 - 18:00
Odsłon : 236
Utworzył szlyciuk

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Galeria Fotografii "Stylowy" zapraszają na XXIII Zamojskie Spotkania z Fotografią poprzedzone otwarciem wystawy fotografii Andrzeja Borysa pt. "Ulotności". Wernisaż odbędzie się w najbliższy poniedziałek (4 marca) o godzinie 16:30 w CKF Stylowy w Zamościu.

Bezpośrednio po wernisażu (ok. godziny 17:00) w restauracji Corner Pub (ul. Żeromskiego 6) odbędzie się spotkanie autorskie z Andrzejem Borysem. 

Zamojskie Spotkania z Fotografią to cykl otwartych spotkań organizowanych przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne od początku 2017 roku dla wszystkich osób interesujących się fotografią - dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją fotograficzną przygodę, jak i tych, którzy od wielu lat się nią zajmują.

Podczas spotkań, które odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00, prezentowane są różne treści związane z fotografią. Mają miejsce pokazy fotografii, zarówno uznanych twórców oraz wszystkich chętnych osób zainteresowanych spotkaniami. Na spotkaniach można uzyskać poradę jak lepiej fotografować i zaplanować swój rozwój artystyczny, poznać sprzęt fotograficzny (historyczny i współczesny) oraz porozmawiać o publikacjach fotograficznych, które mają wpływ na kierunki rozwoju fotografii.

Miejsce Galeria Fotografii "Stylowy"

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us