Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

"Droga" - wystawa członków Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego
Piątek, 25 Styczeń 2019, 18:00 - 19:00
Odsłon : 445
Utworzył szlyciuk

Zamojska Grupa Fotograficzna i Zamojski Dom Kultury zapraszają na wystawę "Droga" członków Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego. To dokumentalny przekaz o szerszym wymiarze niż potoczne rozumienie tego pojęcia.

"Droga to często alegoria, na której ludzie codziennie odciskają swoje piętno, z którą nieustannie splatają się ich losy i rodzi się pytanie o przyszłość człowieka. Patrząc na drogę, oceniamy też przeszłość: czy żyliśmy w zgodzie z naturą oraz zdobywanym bezustannie doświadczeniem i kształtowanymi w jego wyniku przekonaniami. A trzeba niekiedy podejmować trudne decyzje podczas naszej codziennej egzystencji, trzeba być lub nie być obecnym." - informują organizatorzy.

Przedstawione na wystawie obrazy realistyczne ukazują nieustannie zmieniający się świat zewnętrzny, który istnieje w rzeczywistości w sposób zgodny z naszą obserwacją życia. Główna rola takich zdjęć to utrwalenie w pamięci tego, co wkrótce zniknie z naszego krajobrazu.

Uczestnicy wystawy :
Andrzej Alicki, Jarosław Bierć, Ewa Bijak, Radosław Ciepłucha, Kazimierz Jankowski, Krzysztof Kadziewicz, Wiesław Korycki, Zuzanna Kościuszko, Ewa Parfieniuk, Małgorzata Pawelczyk, Agnieszka Pilecka, Zbigniew Sadowski, Joanna Sawicka, Marek Tomaszuk, Cezary Werpachowski i Czesław Zdanowicz.

Otwarcie wystawy zaplanowano na 25 stycznia w Zamojskim Domu Kultury. W wernisażu wezmą udział członkowie BTF: Ewa Bijak, Krzysztof Kadziewicz, Wiesław Korycki,
Joanna Sawicka i prezes BTF Czesław Zdanowicz. Początek o godzinie 18.00.

Wystawa czynna będzie do 25.02.2019.

Miejsce ZDK Zamość

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us