Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Warto było” - promocja książki i spotkanie z autorem
Czwartek, 10 Styczeń 2019, 16:00 - 17:00
Odsłon : 317
Utworzył szlyciuk

Książnica Zamojska zaprasza na spotkanie z autorem Adamem Kozaczyńskim i promocję jego książki "Warto było". Publikacja jest zapisem jego działalności opozycyjnej w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, okresu internowania i represji podczas stanu wojennego, a także pracy zawodowej i społecznej podejmowanej w różnych okresach życia.

Adam Kozaczyński (ur. w 1951 r.) w Podhajcach k. Tomaszowa Lub., działacz podziemnego NSZZ „Solidarność” oraz wydawca nielegalnego czasopisma „Roztocze”. Pełnił funkcję przewodniczącego Wojewódzkiego Komitetu Obywatelskiego „Solidarność” w Zamościu oraz Komitetu Obywatelskiego w Tomaszowie Lub. W latach 1989-1990 był dyrektorem Biura Poselsko-Senatorskiego OKP w Zamościu. Od 1991 współinicjator i członek Stowarzyszenia Internowanych Zamojszczyzny. Burmistrz Tomaszowa Lub. (1990-1994), były piłkarz i działacz Klubu Sportowego Tomasovia w Tomaszowie Lub.

Spotkanie odbędzie się 10 stycznia o g. 16.00 w Książnicy Zamojskiej, ul. Kamienna 20 w Zamościu. W imieniu organizatorów, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu (wstęp wolny), podczas którego będzie można nabyć promowaną publikację wraz z autografem. 

Miejsce Książnica Zamojska

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us