Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe warsztaty w Zamościu
Sobota, 08 Grudzień 2018, 11:00 - 17:00
Odsłon : 335
Utworzył szlyciuk

Spotkanie ze świętym Mikołajem i elfami, dekorowanie pierniczków, tworzenie świątecznych ozdób, stroików i kartek, czy degustacja cieplej czekolady - to tylko część atrakcji przygotowanych dla dzieci na zbliżające się Warsztaty Mikołajkowe. Zajęcia odbędą się 8 grudnia we Wrotach Kultury (Stara Brama Lubelska) w Zamościu.

Warsztaty skierowane są do rodzin z dziećmi. - Zalecałabym, żeby dziecko miało ukończone minimum 3 lata, będzie mogło wtedy skorzystać z przygotowanych atrakcji - wyjaśnia Agata Korcz - Rozłowska, organizatorka wydarzenia z firmy Hi5.

Dwugodzinne warsztaty będą się odbywać na trzech salach. W pierwszej zaplanowano degustację cieplej czekolady, dekorowanie pierniczkowych dekoracji choinkowych, rozmowę o świątecznych zwyczajach kulinarnych z całego świata. Sala numer dwa to miejsce, gdzie będzie można tworzyć wspaniałe świąteczne ozdoby, dekoracje, łańcuchy, kartki a dla bardziej uzdolnionych i starszych – stroiki świąteczne. Będą również rozłożone liczne familijne gry, z których będzie można skorzystać w towarzystwie elfów. W sali trzeciej uczestnicy będą mogli porozmawiać ze św. Mikołajem. Wręczy on dzieciakom drobne upominki oraz oczywiście z chętnymi zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie. Poruszona będzie kwestia grzecznego zachowania oraz roli pasty i szczoteczki do zębów.

Pierwsze zajęcia rozpoczną się o godzinie 11.00. Kolejne o 13.00, 15.00 i 17.00. Obowiązuje system zapisów na określoną godzinę, liczba miejsc jest limitowana. Zgłoszenia przyjmowane są przez facebooka – strona Hi 5, telefonicznie pod nr 577–86-84–86 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 50 zł za jedno dziecko, 90 zł za dwójkę i 125 za trójkę.

Miejsce Wrota Kultury

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us