Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

ZTF zaprasza na spotkanie z fotografią
Poniedziałek, 05 Marzec 2018, 17:00 - 19:00
Odsłon : 322
Utworzył szlyciuk

Już w najbliższy poniedziałek (5 marca) odbędą się w Szkole Życia trzynaste Zamojskie Spotkania z Fotografią. W programie marcowego spotkania z Wojtkiem Lembrykiem znalazły się fotograficzne opowieści o: rybakach mieszkających w domach na palach, pielgrzymujących buddystach, architekturze starożytnego księstwa Bagan, czy fascynującej Birmie.

Ponadto, zaprezentowane zostaną fotografie członków ZTF-u oraz kolejne publikacje fotograficzne. Będą też rozmowy o fotografii.

Spotkanie odbędzie się 5 marca w Szkole Życia, ul. Bazyliańska 3/ul. Zamenhofa 9. Początek o 17:00.

Zamojskie Spotkania z Fotografią to cykl otwartych spotkań organizowanych przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne od początku 2017 roku dla wszystkich osób interesujących się fotografią - dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją fotograficzną przygodę, jak i tych, którzy od wielu lat się nią zajmują. Podczas spotkań, które odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00, prezentowane są różne treści związane z fotografią. Mają miejsce pokazy fotografii, zarówno uznanych twórców oraz wszystkich chętnych osób zainteresowanych spotkaniami. Na spotkaniach można uzyskać poradę jak lepiej fotografować i zaplanować swój rozwój artystyczny, poznać sprzęt fotograficzny (historyczny i współczesny) oraz porozmawiać o publikacjach fotograficznych, które mają wpływ na kierunki rozwoju fotografii.

Miejsce Szkoła Życia

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us