Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Wizje - wystawa fotografii
Piątek, 10 Listopad 2017, 18:00 - 19:00
Odsłon : 294
Utworzył szlyciuk

Zamojska Grupa Fotograficzna i Arte Hotel zapraszają na wystawę fotografii "Wizje". - Ideą wystawy jest pokazanie różnych sposobów postrzegania ulotności zjawisk i tego, co z zasady ugruntowane, nazwane i uporządkowane - informują organizatorzy.

- Jest to próba uchwycenia przemijalności w wymiarze materialnym a przede wszystkim duchowym oraz dotknięcia rzeczy „złudnie racjonalnych”, „namacalnych” a także logicznie niezrozumiałych czy niekompletnych. Wnikamy do wymiarów czasoprzestrzeni: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Podjęty temat obrazuje zagadnienie przez pryzmat doświadczeń i różnorodną wrażliwość artystów, dotykając delikatnych materii, drażliwych tematów, będących zapomnianymi, niechcianymi czy kontrowersyjnymi - czytamy w komunikacie prasowym.

Uczestnicy wystawy:
Agnieszka Bekier
Mirosław Chmiel
Elżbieta Gnyp
Agnieszka Jakubowska
Tomasz Kłębek
Ewa Marszalec
Witold Miąsik
Stanisław Orłowski
Alina Ostasz
Waldemar Siatka
Barbara Siewień – Wszoła
Waldemar Suszyna
Mirosław Teterycz

Zamojska Grupa Fotograficzna to grupa ludzi, których połączyły dwie rzeczy: zainteresowanie fotografią oraz mieszkanie w tak pięknym mieście jakim jest Zamość. Grupa skupia ludzi różnych profesji, w różnym wieku. ZGF GT jest kontynuatorką działań "Zamojskiej Grupy Fotografików", powstałej w 1976 roku przy Wojewódzkim Domu Kultury w Zamościu. Grupa działa w ramach stowarzyszenia"Kultura dla Zamościa" i jest członkiem zbiorowym Fotoklubu RP Stowarzyszenia Twórców. Siedzibą grupy jest Zamojski Dom Kultury.

Wernisaż wystawy wizję odbędzie się 10 listopada o godzinie 18.00. W Hotelu Arte, na zamojskiej starówce.

Miejsce W Hotelu Arte

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us