Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień zwierzaka
Niedziela, 15 Październik 2017, 12:00 - 17:00
Odsłon : 240
Utworzył szlyciuk

Galeria Twierdza zaprasza wszystkich miłośników zwierząt na "Dzień Zwierzaka". W programie m.in. warsztaty z bezpiecznego kontaktu z psem, porady dotyczące wychowania i treningu oraz żywienia czworonogów. Będzie też wystawa fotografii psów czekających na nowy dom, a także ekspozycja pająków i gadów z zamojskiego zoo.

To pro-zwierzęce wydarzenie promujące przyjaźń pomiędzy ludźmi i zwierzętami odbędzie się w najbliższą niedzielę (15 października) w Galerii Twierdza w Zamościu.

W organizację wydarzenia włączyły się lokalne organizacje działające na rzecz zwierząt - Schronisko dla Zwierząt w Zamościu oraz Fundację ZEA - które będą udzielały informacji o zwierzętach czekających na nowy dom, o procedurach adopcyjnych oraz korzyściach płynących z adopcji zwierzaka. Adopcja nie będzie możliwa podczas samego eventu, decyzja taka musi być przemyślana. Będzie przygotowana wystawa fotografii czworonogów czekających na nowy dom.

Przedstawiciele Fundacji ZEA opowiedzą również o swojej pracy i podpowiedzą jak reagować na przypadki zaniedbania zwierząt.

Polskie Centrum Dogoterapii zaprosi najmłodszych na warsztaty z bezpiecznego kontaktu z psem, poprowadzą zabawy z psami i opowiedzą o pracy dogoterapeuty.

Behawiorysta z Muffdog poprowadzi stoisko eksperckie, na którym będzie można uzyskać porady dotyczące wychowania i treningu psa, oraz jak radzić sobie z niechcianym zachowaniem pupila.

Gabinet Zdrowy Zwierz na swoim stoisku nauczy jak reagować w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia psów.

Firma Ani Wet przygotuje stoisko eksperckie w zakresie żywienia i pielęgnacji psów. O żywieniu psów opowie także przedstawiciel firmy Husse.

ZOO w Zamościu przygotuje wystawę i prelekcję dotyczącą zwierząt egzotycznych. Będzie można dowiedzieć się więcej o gadach i pajęczakach, a także zobaczyć je na żywo.

Każdy klient wraz ze swoim pupilem będzie miał możliwość skorzystania z mini studia fotograficznego.

To tylko część z przygotowanych atrakcji. Dla Najmłodszych przygotowano warsztaty plastyczne tematycznie związane ze zwierzętami, balonowe zoo i malowanie twarzy, prelekcje, konkursy i zabawy na scenie.

Impreza odbędzie się w godzinach od 12.00 do 17.00.

Miejsce Galeria Twierdza Zamość

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us