Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Podsumowanie 42 Zamojskiego Lata Teatralnego
Sobota, 14 Październik 2017, 17:00 - 18:00
Odsłon : 214
Utworzył szlyciuk

Zamojski Dom Kultury zaprasza na podsumowanie 42 Zamojskiego Lata Teatralnego. W programie koncert piosenki aktorskiej w wykonaniu Mariusza Kiljana z zespołem oraz spektakl „Chopin – Chip, Chop, Chipette” w wykonaniu Natalii Rzeźniak-Pospieszalskiej.

- Spotkanie jest podziękowaniem dla widzów, sponsorów i partnerów za wsparcie, pomoc i emocje - informuje Katarzyna Figura z ZDK. - W programie koncert piosenki aktorskiej w wykonaniu Mariusza Kiljana z zespołem. Artysta wykona utwory do tekstów m.in. J. Brela, J. Kofty, W. Młynarskiego, A. Osieckiej, J. Przybory. Bedzie spotkanie w sali klubowej, na którym widzowie pokrzepią się ciastem od Turka oraz herbatą, a także spektakl „Chopin – Chip, Chop, Chipette” w wykonaniu Natalii Rzeźniak-Pospieszalskiej w roli George Sand. Aktorce towarzyszy muzyka Fryderyka Chopina w interpretacji Łukasza Pospieszalskiego -wylicza Figura.

Wydarzenie odbędzie się 14 października w Zamojskim Domu Kultury, godzina 17.00. Wstęp wolny. Wejściówki na wydarzenie są do odebrania w sekretariacie ZDK od 3 października (dwie wejściówki dla jednej osoby).

Miejsce ZDK Zamość

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us