Logo
Wydrukuj tę stronę

KONKURS: Wykuj sobie zgrabną sylwetkę w Kuźni Formy

Kuźnia Formy to nowy, doskonale wyposażony, komfortowy klub fitness na trampolinach, foto: materiał nadesłany Kuźnia Formy to nowy, doskonale wyposażony, komfortowy klub fitness na trampolinach, foto: materiał nadesłany

Zostań kowalem własnej sylwetki. Weź udział w facebookowym konkursie organizowanym przez portal ezamosc.pl i klub fitness Kuźnia Formy. Czytelnicy portalu mają szansę wygrać karnety na zajęcia o wartości ponad 200 zł!

Kuźnia Formy to nowy, doskonale wyposażony, komfortowy klub fitness na trampolinach. Treningi odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku przy ulicy Jutrzenki 6 w Zamościu. Prowadzi je instruktor Kamila Kuźnia.

Dla naszych czytelników mamy do wygrania wartościowe nagrody. To dwa miesięczne karnety na zajęcia, jeden o wartości 99 zł (dwa wejścia w tygodniu) i drugi o wartości 129 zł (trzy wejścia w tygodniu).

Aby zdobyć karnety należy:
* Polubić nasz post na facebooku i fanpage Kuźnia Formy
* Udostępnić post jako publiczny
* W komentarzu pod postem polecić Kuźnię Formy komuś ze znajomych, a także napisać, dlaczego chcesz wygrać karnet
* Wygrają autorzy dwóch komentarzy z największą ilością lajków.

Konkurs zaczyna się teraz, potrwa do godziny 12.00 w środę (23 sierpnia).


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl