Logo
Wydrukuj tę stronę

Konkurs z okazji Dnia Chłopaka. Wygraj perfumy Recman

Wygraj nagrody od marki Recman, foto: materiał nadesłany Wygraj nagrody od marki Recman, foto: materiał nadesłany

W najbliższą niedzielę salon firmy Recman w Zamościu będzie świętował swoją szóstą rocznicę otwarcia. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są męskie perfumy i elegancki krawat, ufundowane przez recman.pl. Idealny prezent na Dzień Chłopaka i nie tylko.

Zamojski salon marki znajdziecie przy ul.Lubelskiej 40, w Centrum Handlowym Revia Park. Warto udać się tam w najbliższą niedzielę 1 października - sklep będzie świętował swoje 6 urodziny i z tej okazji wszyscy klienci będą mogli skorzystać ze zniżki 20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie.

Już dziś możecie też wziąć udział w naszym konkursie. Firma Recman – projektant i producent mody męskiej - ufundowała prezenty dla Czytelników ezamosc.pl. To perfumy Challneger oraz Black by Recman, a także krawat w eleganckim etui.

Perfumy Challneger a także krawat w eleganckim etui, trafią do autorów dwóch najciekawszych komentarzy pod tym artykułem. Aby mieć szansę na wygraną wystarczy napisać: Dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić nagroda. Przygotowaliśmy także zabawę dla naszych fanów na facebooku. Perfumy - Black by Recman - wygra osoba, której komentarz zdobędzie najwięcej lajków pod konkursowym postem opublikowanym na naszym profilu Facebookowym.

Konkurs potrwa do czwartku, 4 października, do godziny 23.59. Autorów najciekawszych odpowiedzi poinformujemy o wygranej w piątek. Nagrody będą do odbioru w zamojskim salonie Recman.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl