Reklama
Reklama

Każdy ma swój talent, czyli paski na świadectwach

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
W Szkole Podstawowej nr 10 w Zamościu, wzorem ubiegłego roku, w tym również, każdy uczeń został doceniony za swój talent. Na wszystkich świadectwach umieszczone zostały paski w różnych barwach, które symbolizują różne zdolności.

Przyznano: niebieskie paski dla ekspertów technologii komputerowej, fioletowe dla zaradnych i samodzielnych, pomarańczowe dla sportowców, żółte dla angażujących się w działalność charytatywną i społeczną, zielone dla zafascynowanych światem przyrody, różowe powędrują do uzdolnionych artystycznie, a brązowe otrzymają baczni obserwatorzy otoczenia.

Jest to efekt wdrażania w placówce tzw. „Modelu Wartościowych Szkół”, gdzie doceniana jest wyjątkowość każdego dziecka, bo każde z nich posiada swój potencjał i talent w interesującej go dziedzinie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us