Reklama
Reklama

AZ współpracuje z muzeum w Krasnymstawie

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Akademia Zamojska od lat współpracuje z różnymi instytucjami, przedsiębiorstwami, stowarzyszeniami oraz organizacjami. Wśród nich są instytucje kultury, administracji publicznej, jednostki wojskowe. 1 marca br. do grona partnerów AZ dołączyło Muzeum Regionalne w Krasnymstawie.

Porozumienie o współpracy podpisali: rektor Akademii Zamojskiej dr hab. Paweł Skrzydlewski, prof. AZ oraz Andrzej Gołąb, dyrektor Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie.

Na mocy porozumienia, Uczelnia i Muzeum będą współpracować przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń i przedsięwzięć, jak np. konferencje, sympozja, seminaria, czy prowadzeniu prac badawczych. Akademia Zamojska i Muzeum Regionalne w Krasnymstawie będą również podejmować działania edukacyjne i naukowe dążące do zainteresowania młodzieży i studentów historią, kulturą i tradycją regionu.

Podpisanie porozumienia odbyło się 1 marca 2022 r. w rektoracie Akademii Zamojskiej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us