Reklama
Reklama

Konkurs matematyczny dla szkół podstawowych pod skrzydłami AGH

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu po raz kolejny zaprasza uczniów szkół podstawowych z powiatów: zamojskiego, tomaszowskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i krasnostawskiego do udziału w Konkursie Matematycznym. V edycja konkursu odbywa się pod patronatem Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie - uczelni, z którą I Liceum współpracuje już od kilkunastu lat organizując kursy roku zerowego z matematyki, fizyki, geografii i chemii i II etap Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH.

Nauka matematyki jest przede wszystkim inwestycją we własny rozwój, ale przynosi także wymierne korzyści w postaci nagród. Finaliści konkursu otrzymują nagrody rzeczowe, a laureaci, którzy rozpoczną naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego otrzymają stypendium naukowe na start, a w późniejszym czasie, jak wielu starszych kolegów, być może rozpoczną naukę w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Szkoły, które chcą wziąć udział w konkursie mogą to zrobić do 22 stycznia 2021 r. Zgłoszenie należy przesłać listownie lub drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie szkoły http://www.1lo.com.pl/konkursy-85/Konkurs-Matematyczny-294.


Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us