Reklama

Zamojscy uczniowie i nauczyciele z nagrodami. Publikujemy nazwiska laureatów

Zamojscy uczniowie i nauczyciele z nagrodami, foto: Bogusław Klimczuk, materiał nadesłany Zamojscy uczniowie i nauczyciele z nagrodami, foto: Bogusław Klimczuk, materiał nadesłany

W czwartek (22.06) w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych. Wzięli w nim udział zamojscy uczniowie i nauczyciele (ok.200 osób). Uroczystość odbyła się w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu. Publikujemy listę osób nagrodzonych.

Statuetki Optimus Optimorum roku szkolnego 2016/2017 otrzymali:
1    Wojciech    Jasiński   Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu   
2    Krzysztof     Łoza  I Liceum Ogólnoształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu   
3    Ilona    Rębisz   I Liceum Ogólnoształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu  

Wyróżnieni uczniowie - Szkoły Podstawowe
1    Anna    Figurska    Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
2    Kamila    Gradowska    Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
3    Jakub Antoni    Juściński    Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
4    Jakub Antoni    Juściński    Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
5    Natalia Aniela    Kurczuk    Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
6    Marta    Łukasik    Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
7    Marta    Łukasik    Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
8    Maja Kinga    Manerowska    Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
9    Kinga Natalia    Piasecka    Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
10    Marta    Grajeta    I Społeczna Szkoła Podsatwowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
11    Anna Marta    Wojtkowska     I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
12    Paweł    Mróz    Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
13    Paweł    Mróz    Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
14    Magdalena    Malicka    Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
15    Bartosz    Pieczykolan    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu
16    Martyna    Sołoducha    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu
17    Krzysztof Stanisław    Bielecki    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
18    Mateusz Maurycy    Bogiel    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
19    Maja    Grabarz    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
20    Oliwia    Obydź    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
21    Harley    Di Cesare    Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu
22    Filip    Wachowicz    Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu
23    Natalia    Podolak     Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
24    Natalia    Podolak     Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
25    Agata Blanka    Budzyńska    Zespół Szkół nr 4  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
26    Jakub Adam    Cieślak    Zespół Szkół nr 4  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
27    Damian Jarosław    Krzywonos    Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
28    Kacper    Wdowiak    Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
29    Dawid    Ziemian    Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
30    Julia    Buchajczuk     Zespół Szkół nr 6 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu
31    Klaudia    Różańska    Zespół Szkół nr 6 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu

Gimnazja
1    Kinga    Kaszyca    Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
2    Patrycja     Mydlak     Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
3    Igor    Raczkiewicz    Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
4    Sebastian    Salej     Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
5    Wiktor    Wachowicz    Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
6    Kamila    Zych    Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
7    Sandra    Kupryjaniuk     Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
8    Kamila    Śledź    Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
9    Wiktoria    Tochman    Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
10    Piotr Adam    Bartosiewicz     Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
11    Maksymilian  Gordon    Franczak    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
12    Wojciech    Jasiński    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
13    Kinga    Lal     Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
14    Karol    Mazurek    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
15    Alicja Barbara    Olborska     Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
16    Karolina Marta    Pawliszak     Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
17    Arkadiusz    Plewa    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
18    Wiktoria Karolina    Skowron    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
19    Julia    Waśko    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
20    Jakub    Żerebiec    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
21    Jakub    Adamski    Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu
22    Norbert    Zachajczuk    Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu
23    Przemysław    Dybcio    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
24    Philip Timothy    Hart    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
25    Mateusz    Janiak    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
26    Zuzanna    Kotlińska    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
27    Przemysław Kacper    Lewandowski    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
28    Martyna Olga    Pawluk    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
29    Kamil    Rusztyn    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
30    Julia    Sawicka    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
31    Jakub    Wituch    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
32    Paulina    Łopuszyńska     Katolickie Gimnazjum im. Św. Ojca Pio z siedziba w Zamościu
33    Weronika    Piotrowska    Katolickie Gimnazjum im. Św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
34    Marcin    Sokołowski    Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
35    Karol    Duda    Zespół Szkół nr 3 - Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
36    Julia     Zawisza     Zespół Szkół nr 3 - Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
37    Paulina    Bochniarz     Zespół Szkół nr 3 Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
38    Wiktoria    Niściór    Zespół Szkół nr 3 Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
39    Kacper    Biłant     Zespół Szkół nr 4 w Zamościu - Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
40    Patryk    Greszta    Zespół Szkół nr 4 w Zamościu - Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
41    Justyna    Korneluk    Zespół Szkół nr 4 w Zamościu - Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
42    Paweł    Oleszek    Zespół Szkół nr 4 w Zamościu - Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
43    Michał    Tyrka    Zespół Szkół nr 4 w Zamościu - Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoły Ponadgimnazjalne
1    Bieliński    Adrian    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
2    Duma    Mateusz    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
3    Flis    Paweł    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
4    Głazowska    Monika    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
5    Greszta    Michał    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
6    Kołodziej    Kamil    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
7    Krupa    Karol    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
8    Kucharski    Kacper    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
9    Łoza    Krzysztof    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
10    Osman    Krzysztof    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
11    Rębisz    Ilona    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
12    Ryń    Paweł    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
13    Sadło    Sylwia    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
14    Sirko    Szymon     I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
15    Szczerbińska    Inga    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
16    Tymura    Katarzyna    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
17    Węgrzyn    Michał    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
18    Witkowski     Marcin    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
19    Wujec    Jakub    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
20    Bubiłek    Anna    I Społeczne  Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
21    Gontarz    Krzysztof    I Społeczne  Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
22    Kapturkiewicz    Cezary     I Społeczne  Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
23    Płachta    Iga    I Społeczne  Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
24    Prus    Joanna    I Społeczne  Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
25    Pysiewicz    Mateusz    I Społeczne  Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
26    Rusztyn    Przemysław     I Społeczne  Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
27    Samborski    Piotr    I Społeczne  Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
28    Tuz    Marek    I Społeczne  Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
29    Wituch    Katarzyna    I Społeczne  Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
30    Molska    Aleksandra     II Liceum Ogolnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu
31    Brankiewicz    Aleksandra    III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
32    Kasjaniuk    Paweł    III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
33    Król    Kamil    III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
34    Gwozda    Barbara    III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
35    Szewczyk    Wiktoria    III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
36     Kopciowska      Amelia    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki  w Zamościu
37     Danilak     Łukasz    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki  w Zamościu
38    Prus    Arkadiusz    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki  w Zamościu
39    Brzezicki    Kamil    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki  w Zamościu
40    Bergiel    Agata    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu

Wyróżnieni nauczyciele
1    Magdalena     Pilip     Bursa Międzyszkolna Nr 2 w Zamościu
2    Paweł    Pikus    Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu
3    Ewa    Buczak    Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu
4    Katarzyna    Jachorek    Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu
5    Joanna    Pastuszek-Górnik    Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu
6    Monika    Poświatowska    Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu
7    Katarzyna    Beda    Gimnazjum Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
8    Joanna    Bulak    Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
9    Alicja    Dubel    Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
10    Marta    Majewska    Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
11    Lidia    Mróz    Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
12    Joanna    Muda    Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
13    Edyta    Wilczyńska - Krawiec    Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
14    Anna    Chadam    Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
15    Agnieszka    Pogódź    Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
16    Anna    Radlińska    Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
17    Mariusz    Stępora    Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
18    Magdalena    Liwińska    Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
19    Marta    Margol    Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
20    Jadwiga    Mazurek    Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
21    Jolanta    Goryczka    Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zamościu
22    Sławomir    Ks.  Skowroński    Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zamościu
23    Danuta    Margol    Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zamościu
24    Danuta    Raczkiewicz    Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zamościu
25    Irena    Chwiejczak    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
26    Tomasz    Flak    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
27    Beata    Garbacz    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
28    Małgorzata    Hołys    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
29    Monika    Paska    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
30    Barbara    Rybczyńska    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
31    Małgorzata    Sawic    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
32    Elżbieta    Stępora    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
33    Agnieszka    Wasil    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
34    Bożena     Wieczorek    Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
35    Dorota    Pintal    Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu
36    Anna     Szykuła    Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu
37    Zygmunt    Kamiński    I Liceum Ogólnokształcące im. J.Zamoyskiego w Zamościu
38    Bożena    Kukułowicz    I Liceum Ogólnokształcące im. J.Zamoyskiego w Zamościu
39    Magdalena    Lis    I Liceum Ogólnokształcące im. J.Zamoyskiego w Zamościu
40    Michał    Pałczyński    I Liceum Ogólnokształcące im. J.Zamoyskiego w Zamościu
41    Maria    Bubiłek    I Liceum Ogólnokształcące im. J.Zamoyskiego w Zamościu i I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
42    Andrzej    Mazurkiewicz    I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego i Zespół Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu
43    Włodzimierz    Kuśmierczuk    I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Zamoyskiego  i I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
44    Anetta    Kotlińska    I Społeczna Szkoła Podsatwowa im. Unii Europejskiej i  I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
45    Grażyna    Piątkowska    I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej  i I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
46    Grażyna    Andruszek    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
47    Agnieszka    Cybulska    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
48    Jolanta     Michalczyk    I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
49    Andrzej    Fic    I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im.Unii Europejskiej w Zamościu
50    Mirosława    Podhajny    I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im.Unii Europejskiej w Zamościu
51    Grażyna    Rubaj    I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im.Unii Europejskiej w Zamościu
52    Dorota    Wituch    Zespół Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu
53    Urszula    Jarocka    II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu
54    Jarosław    Chabros    III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida
55    Maria    Hałasa    III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida
56    Anna     Stopyra    III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida i I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
57    ks. Marek    Mazurek    Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
58    Małgorzata    Ostapińska ?Wędzina    Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
59    Waldemar    Wolanin    Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
60    Edyta    Jóźkiewicz    Katolickie Gimnazjum im. Św. Ojca Pio z siedziba w Zamościu
61    Anna    Antoszczak    Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu
62    Wioletta    Brzozowska    Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu
63    Paweł    Kołodziejczyk    Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu
64    Anna     Fałaga    Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu
65    Aneta    Sznajdrowicz    Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu
66    Izabela    Szponar    Przedszkole Miejskie Nr 3 w Zamościu
67    Renata    Mulawa    Przedszkole Miejskie Nr 9 w Zamościu
68    Barbara    Łuczka    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu
69    Elżbieta     Sak    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu
70    Halina    siostra Lebica    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu
71    Anna    Lachowska    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
72    Małgorzata    Sołowiej    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
73    Anna    Topolska    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
74    Teresa    Wszoła    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
75    Dorota    Chudoba    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
76    Dorota    Kowalczyk    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
77    Alina    Lenart    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
78    Jerzy    Smól    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
79    Agnieszka    Dybzińska    Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu
80    Jolanta    Greszta- Schab    Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu
81    Anna    Jastrzębska    Szkoła Podstawowa nr 9 im. T. Kościuszki w Zamościu
82    Elżbieta    Biront    Zespół Szkół nr 6 Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu
83    Barbara    Czuwara    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im.T.Kościuszkiw Zamościu
84    Mirosław    Skóra    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im.T.Kościuszkiw Zamościu
85    Adam    Sowiński    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu

Wyróżnienia za osiągnięcia artystyczne
1    Magdalena    Batycka    Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu
2    Aleksandra    Słupska    Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu
3    Maria    Ogińska- Czuba    Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu
4    Dominika    Grosicka    Przedszkole Specjalne Nr 3 w Zamościu
5    Michał     Hinc    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu
6    Zuzanna     Bojko    Przedszkole Miejskie Nr 9 w Zamościu
7    Martyna      Wiatr    Gimnazjum Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
8    Emilia    Kupiec    Zespół Szkół Nr 3 w Zamościu
9    Oliwia    Piwko    Zespół Szkół Nr 3 w Zamościu
10    Justyna    Nowosad     Bursa Międzyszkolna Nr 2 w Zamościu
11    Luiza    Podgórska    Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu
12    Adriana    Różańska    Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu
13    Wiktor    Nurzyński    Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu
14    FormacjaZespół Tańca Nowoczesnego ?Raptis?         Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu

3 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

JoomBall - Cookies

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us