Logo
Wydrukuj tę stronę

"Bliżej dziecka" - konferencja dla pedagogów i rodziców

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Miasto Zamość we współpracy z Centrum Edukacyjno – Dydaktycznym HD Beata Leluch oraz Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną Nr 2 w Zamościu organizują konferencję ph. "Bliżej dziecka", która odbędzie się 14 marca 2020 r w sali Consulatus w zamojskim ratuszu w godz. 10:00- 14:00.

Konferencja, organizowana z myślą o dyrektorach, nauczycielach żłóbków, przedszkoli, szkół podstawowych oraz rodziców, ma zwrócić uwagę m.in. na to, jak ważne są pierwsze lata życia człowieka, jak wiele dziecko może otrzymać od najbliższego otoczenia i jaki będzie to miało wpływ na jego późniejsze życie.

Na liście tematów, jakie zostaną poruszone podczas konferencji znalazły się m.in. : "Dogadaj się z dziećmi – czyli o co chodzi w pozytywnej dyscyplinie", "Jak uczy się mózg, czyli co my, rodzice i nauczyciele, powinniśmy wiedzieć, by wspierać naturalny rozwój dziecka", " Jak rozwijać mowę dziecka”

Prelegentami będą: Iwona Michniewicz, Justyna Frankiewicz – Popiołek, Małgorzata Kindlik.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl