Reklama
Reklama

"Bliżej dziecka" - konferencja dla pedagogów i rodziców

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Miasto Zamość we współpracy z Centrum Edukacyjno – Dydaktycznym HD Beata Leluch oraz Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną Nr 2 w Zamościu organizują konferencję ph. "Bliżej dziecka", która odbędzie się 14 marca 2020 r w sali Consulatus w zamojskim ratuszu w godz. 10:00- 14:00.

Konferencja, organizowana z myślą o dyrektorach, nauczycielach żłóbków, przedszkoli, szkół podstawowych oraz rodziców, ma zwrócić uwagę m.in. na to, jak ważne są pierwsze lata życia człowieka, jak wiele dziecko może otrzymać od najbliższego otoczenia i jaki będzie to miało wpływ na jego późniejsze życie.

Na liście tematów, jakie zostaną poruszone podczas konferencji znalazły się m.in. : "Dogadaj się z dziećmi – czyli o co chodzi w pozytywnej dyscyplinie", "Jak uczy się mózg, czyli co my, rodzice i nauczyciele, powinniśmy wiedzieć, by wspierać naturalny rozwój dziecka", " Jak rozwijać mowę dziecka”

Prelegentami będą: Iwona Michniewicz, Justyna Frankiewicz – Popiołek, Małgorzata Kindlik.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us