Reklama

PWSZ zaprasza na kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu zaprasza na kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki. Uczelnia proponuje intensywny kurs – 40 godzin.

Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób, które przystępują do nowej matury, jak i starej. Zajęcia będą odbywały się w budynku Instytutu Humanistycznego PWSZ w Zamościu, ul. Hrubieszowska 24, w dniach 5–16 sierpnia 2019 r.

Opłata za kurs wynosi 120 zł, czyli 3 zł za 1 godzinę. Uczestnicy kursu, którzy po zdaniu matury podejmą studia w PWSZ w Zamościu, nie będą musieli już wnosić opłaty rekrutacyjnej (85 zł). Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty lub opłatą gotówkową przyjmowane są do 31 lipca br. w Rektoracie PWSZ w Zamościu, ul. Pereca 2 (pokój nr 116 lub 124).

Opłaty za kurs można dokonać bezpośrednio na konto Uczelni nr 90 1240 2005 1111 0010 4300 7595 lub wpłacić gotówkę w sekretariacie Uczelni.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 663 188 380 lub 84/ 638 34 44.

Uwaga: w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń kurs może nie być uruchomiony.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us