Reklama

Ostatni nabór na edukację przedszkolną i wczesnoszkolną [artykuł sponsorowany]

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Nauczyciele mają ostatnią szansę na zdobycie kwalifikacji do nauczania w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej w ramach studiów podyplomowych. Rok akademicki 2018/2019 jest ostatnim rokiem, w którym uczelnie mogą rozpocząć kształcenie nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na studiach I i II stopnia oraz na studiach podyplomowych.

Od 1 października 2019 r. kwalifikacje w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej będzie można uzyskać jedynie podejmując naukę na jednolitych pięcioletnich studiach magisterskich.

Semestr letni roku 2018/2019 jest ostatnim momentem kiedy nauczyciele chcący uzyskać kwalifikacje w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej mogą je zdobyć w ramach studiów podyplomowych. Mając powyższe na uwadze, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu organizuje nabór na ostatnią edycję studiów podyplomowych Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Serdecznie zapraszamy nauczycieli zainteresowanych podjęciem nauki na ww. studiach i zdobyciem kwalifikacji do nauczania w przedszkolu i w edukacji wczesnoszkolnej.

Dokumenty przyjmowane będą do 21 czerwca br.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Akademickim Centrum Edukacji PWSZ w Zamościu – tel. 663 188 380 oraz na stronie www.pwszzamosc.pl/studia-podyplomowe.html

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us