Reklama
Reklama

TEDx - pierwsze takie wydarzenie w Zamościu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

TEDxZamość będzie pierwszym tego typu wydarzeniem międzynarodowej rangi w naszym mieście. Odbędzie się 16 czerwca 2019 w ratuszu miejskim.

TED (z ang. Technologia, Rozrywka i Design) to marka prelekcji organizowanych przez amerykańską fundację non-profit. Celem takich wydarzeń jest popularyzacja “idei wartych propagowania”. Konferencje TEDx tworzone są przez osoby, które otrzymały licencję na organizację lokalnego eventu od fundacji TED oraz zobowiążą się do stosowania ściśle określonych zasad. Wydarzenia te nie przynoszą zysków finansowych organizatorom. Prelegenci również nie otrzymują wynagrodzenia i zgadzają się na publikację nagrania na koncie TEDx w portalu YouTube.

- Naszą widownię będą stanowili ludzie, którzy pragną zmian, działają w lokalnym środowisku a ich wspólną pasją jest szerzenie wartościowych idei. Tematyka spotkania nawiązywała będzie w dużym stopniu do marzeń i problemów lokalnej społeczności, dając obecnym nowe, świeże spojrzenie na sprawy codzienne, jak również możliwość wymiany poglądów z innymi uczestnikami eventu - informują organizatorzy. - Nasi prelegenci to m.in Marcin Piotrowski - organizator jednego z największych festiwali folkowych w Polsce, dr Łukasz Tułecki - ordynator kardiochirurgii zamojskiego szpitala papieskiego, Paweł Fortuna - psycholog, wykładowca na KUL, Mateusz Pawłowski - organizator TEDxAGHUniversity, współzałożyciel fundacji Projekt Przyszłość. Nazwiska pozostałych mówców ukażą się niedługo na naszych social mediach. Konferencje będą urozmaicone krótkimi warsztatami i występami artystycznymi takimi jak pokaz freestyle football czy akustyczny koncert Jana Kondraka z Lubelskiej Federacji Bardów - wyliczają. 

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgodnie z wytycznymi organizacji TED ilość uczestników nie może przekroczyć 100 osób. Aby aplikować o darmowe wejściówki należy skorzystać z linku: https://forms.gle/R6ZKqgfiDxtFLeK47 lub aplikować poprzez Fanpage inicjatywy TEDxZamość.

1 komentarz

  • Sam u el
    Sam u el środa, 12 czerwiec 2019 06:25 Link do komentarza

    Taaak, nie pobierają wynagrodzenia. Nazywa się to inaczej: dieta, zwrot kosztów, itd

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us