Reklama
Reklama

Targi Firm Symulacyjnych w Zamościu [WIDEO i ZDJĘCIA] Wyróżniony

fot. Szymon Łyciuk fot. Szymon Łyciuk

W Zamościu odbyły się II Ogólnopolskie Targi Firm Symulacyjnych, czyli takich, w których młodzież uczy się pracy na zasadzie symulacji. Wydarzenie zorganizowała Polska Centrala Firm Symulacyjnych CENSYM oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu. Portal ezamosc.pl patronował mu medialnie.

W budynku CKZiU swoje stoiska prezentowały fikcyjne firmy m.in. z Gdyni, Zielonej Góry, Rudy Śląskiej, Sanoka, Sopotu, Jeleniej Góry, czy Kostrzyna.

- Mam nadzieję, że dzisiejsze targi przyczynią się do dalszego wzrostu znaczenia tej formy nauki. Zdajemy sobie sprawę, że istnieje szereg zawodów, które są wręcz niemożliwe do kształcenie, bez właśnie firmy symulacyjnej. To jedna z najnowocześniejszych form kształcenia - mówił Tadeusz Szewczyk, dyrektor CKZiU w Zamościu.

Poniżej zdjęcia i wideo z targów.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us