Logo
Wydrukuj tę stronę

Sukces w Łucku

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Szymon Smoła, uczeń SP nr 7, został laureatem międzynarodowej Olimpiady Europejskiej, która odbyła się w Łucku.

W dniach 17 - 18 maja uczniowie oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu już po raz kolejny reprezentowali miasto Zamość podczas międzynarodowej Olimpiady Europejskiej w Łucku. W tym roku byli to Kacper Oberda i Szymon Smoła z klasy IIIa. Uczestnicy z Polski, Ukrainy, Litwy i Białorusi musieli wykazać się wszechstronną wiedzą o Unii Europejskiej i dobrą znajomością języka angielskiego, ponieważ interaktywny konkurs odbywał się w języku angielskim. Uczniowie rywalizowali w drużynach i indywidualnie.

Wielki sukces odniósł Szymon Smoła, który zdeklasował rywali wygrywając konkurs indywidualny. Jego wiedza w znacznym stopniu przyczyniła się również do sukcesu całej drużyny Szymona. Oprócz zmagań konkursowych uczniowie wraz z opiekunami zwiedzali miasto i uczestniczyli w innych atrakcjach związanych z obchodami Dni Europy w Łucku.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl