Reklama
Reklama

Sukces w Łucku

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Szymon Smoła, uczeń SP nr 7, został laureatem międzynarodowej Olimpiady Europejskiej, która odbyła się w Łucku.

W dniach 17 - 18 maja uczniowie oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu już po raz kolejny reprezentowali miasto Zamość podczas międzynarodowej Olimpiady Europejskiej w Łucku. W tym roku byli to Kacper Oberda i Szymon Smoła z klasy IIIa. Uczestnicy z Polski, Ukrainy, Litwy i Białorusi musieli wykazać się wszechstronną wiedzą o Unii Europejskiej i dobrą znajomością języka angielskiego, ponieważ interaktywny konkurs odbywał się w języku angielskim. Uczniowie rywalizowali w drużynach i indywidualnie.

Wielki sukces odniósł Szymon Smoła, który zdeklasował rywali wygrywając konkurs indywidualny. Jego wiedza w znacznym stopniu przyczyniła się również do sukcesu całej drużyny Szymona. Oprócz zmagań konkursowych uczniowie wraz z opiekunami zwiedzali miasto i uczestniczyli w innych atrakcjach związanych z obchodami Dni Europy w Łucku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us