Reklama
Reklama

Sukces Wiktorii

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Wiktoria Szykulska, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu, została finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej. Finał Olimpiady odbył się 15 kwietnia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Uczestnicy zawodów centralnych OBiI musieli wykazać się wiedzą z zakresu nauki o książce, bibliotece oraz zarządzania wiedzą i informacją, a także umiejętnością wykorzystania cyfrowych źródeł informacji. Wiktoria świetnie poradziła sobie zarówno z teorią, jak i praktyką.

Największą pasją uczennicy jest literatura, uwielbia czytać dobre książki i sama pisze. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Ostatnio zwyciężyła konkursie literackim Miesiąc Opowiadań. Jej opowiadanie będzie można wkrótce przeczytać w Zamojskim Kwartalniku Kulturalnym.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us