Reklama
Reklama

Od szkolenia do zatrudnienia

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu rozpoczyna się rekrutacja do projektu "Od szkolenia do zatrudnienia - YEI". Oferta skierowana jest do osób w wieku 18 - 24 lata.

Do udziału w przedsięwzięciu zapraszane są osoby, które ukończyły liceum ogólnokształcące lub technikum w roku szkolnym 2018/2019 i nie planują podjęcia dalszej nauki w trybie dziennym ( ewentualnie planują kontynuację nauki w szkole policealnej i na studiach wyższych w trybie zaocznym) lub osoby, które ukończyły liceum ogólnokształcące, technikum, szkołę zawodową/branżową, gimnazjum w latach wcześniejszych. Uczestnicy projektu muszą być bezrobotni ale nie mogą być zarejestrowani w Powiatowym Urzędzie Pracy jako osoby bezrobotne.

W ramach projektu realizowane będą kursy zawodowe:
1. Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej, terminala płatniczego, programów komputerowych oraz modułem Visual Decorator Merchandiser;
2. Magazynier z obsługą wózków jezdniowych z napędem mechanicznym wraz z bezpieczną wymianą butli gazowej;
oraz 3-miesięczne staże.

Za kursy i staże przysługuje stypendium szkoleniowe i stażowe ok.1000 zł na rękę.

Uczestnicy dodatkowo otrzymają wsparcie w postaci wyżywienia w trakcie zajęć oraz dofinansowanie kosztów dojazdów na zajęcia, a podczas kursów zawodowych i stażu zawodowego także refundację kosztów opieki nad dzieckiem do lat 7 lub osobą zależną.

Szkolenia rozpoczną się pod koniec maja 2019 roku.

Po szczegóły odsyłamy do CEiPM OHP Zamość ul.Bazyliańska 3 t. 84  638 57 85 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us