Reklama
Reklama

Superklasa z I LO

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Klasa 1D o profilu matematyczno-ekonomicznym z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu zwyciężyła w plebiscycie Superklasa 2018 organizowanym przez redakcję Kuriera Lubelskiego.

Uczniowie, prosząc o głosy internautów napisali: „Matematyka jest naszą miłością, a geografia pasją. Naszym marzeniem jest zwiedzenie całego świata i dzięki waszym głosom, nasze marzenie może się spełnić, a mowa oczywiście o wycieczce do Strasburga. Za każdy głos dziękujemy i liczymy, że to my tam pojedziemy”.

Ich apel okazał się bardzo przekonujący, w trakcie trwającego przez cały listopad głosowania zdobyli 4752 głosy, zdecydowanie wyprzedzając konkurentów. Teraz już mogą przygotowywać się do zwiedzania Strasburga, dokąd pojadą na zaproszenie europosła Mirosława Piotrowskiego, fundatora głównej nagrody dla superklasy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us