Reklama
Reklama

Złote Wilki z I LO

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Projekt społeczny "Nie Jestem Byle Kim", zrealizowany przez uczniów I LO w Zamościu, zdobył najwyższą nagrodę podczas wielkiego finału olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Wydarzenie odbyło się 20 czerwca w Warszawie.

Projekt "Nie Jestem Byle Kim" zrealizowany został przez Barbarę Ptak, Justynę Nadłonek i Dominika Dębińskiego. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego swoimi działaniami motywowali rówieśników do realizacji swoich pasji i planów.

Projekt zdobył najwyższą nagrodę "Złotego Wilka" w Kategorii Społeczność lokalna podczas wielkiego finału olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Dotarł również do Półfinału Pitch Contest.

W czasie gali dyrekcja liceum odebrała z rąk wicepremiera Jarosława Gowina tytuł Szkoły Kompetencji 2018, razem z 20 najlepszymi placówkami w Polsce, wśród których zamojskie Liceum uplasowało się na 11 miejscu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us