Reklama
Reklama

"Moja Niepodległa" – laureaci ze Szkoły Podstawowej nr 7

Logo konkursu Logo konkursu

W związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie zorganizował  Ogólnopolski Konkurs dla Nauczycieli „Moja Niepodległa” na scenariusz lekcji lub uroczystości szkolnej związanej z tą tematyką. Konkurs odbył się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu, Małgorzata Drozd – nauczyciel historii oraz Marta Słomianowska  - nauczyciel języka polskiego i plastyki zostały laureatkami konkursu. Ich scenariusz „Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę…” został wybrany do publikacji, która zostanie wydana przez IPN. Nauczycielki zostały zaproszone na uroczyste podsumowanie w Warszawie oraz wyjazd konwersatoryjny do Wilna pod koniec września 2018 r.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us