Reklama
Reklama

Uczniowie pomagają pszczołom

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W Szkole Podstawowej Nr 8 prowadzona jest akcja Pomagamy Pszczołom. Jednym z zadań wykonanych przez uczniów klas 4b i 5a, pod kierunkiem Katarzyny Sochań, był happening. Uczniowie przebrani za pszczoły i wyposażeni w plakaty pojawili się na ulicach Osiedla Karolówka.

Jak informują organizatorzy akcji, mieszkańcy i przechodnie mogli dowiedzieć się, że aby pomóc pszczołom trzeba wysiewać rośliny miododajne, stawiać poidełka dla zapylaczy, organizować miejsca przyjazne pszczołom. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na problemy pszczół, na ich ubywanie w związku z działalnością człowieka. Młodzież podzieliła się również wiadomościami o zapylaczach z najmłodszymi kolegami ze szkoły.

Więcej informacji o tym jak możemy pomagać pszczołom, jak zakładać Miejsce Przyjazne Pszczołom w swoim ogrodzie lub na balkonie, można dowiedzieć się na stronie: http://www.pomagamypszczolom.pl/baza-wiedzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us