Reklama
Reklama

Uniwersalna wartość Zamościa - zaproszenie do projektu

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja, liczba miejsc  jest ograniczona, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja, liczba miejsc jest ograniczona, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

Muzeum Zamojskie w Zamościu zaprasza dzieci, młodzież i ich opiekunów, do uczestnictwa w projekcie "Uniwersalna wartość Zamościa jako miasta światowego dziedzictwa UNESCO" - historia, architektura, społeczeństwo. W programie spotkania, wycieczki, konkurs plastyczny i lekcje ?żywej historii?.

- Celem programu jest obok budowania motywacji poznawczych dzieci i młodzieży także rozbudzenie umiejętności korzystania z dóbr kultury w oparciu o ponadczasową wartość historyczną miasta Zamościa jako ?małej Ojczyzny? w aspekcie dziedzictwa kulturowego, będącego wyróżnieniem społeczności lokalnej na tle Polski oraz na arenie międzynarodowej. W projekcie akcentujemy także wartościowe wykorzystanie czasu wolnego dzieci i młodzieży, do której przede wszystkim adresowany jest projekt - informują organizatorzy.

Projekt realizowany będzie w tym roku. Zawiera trzy bloki tematyczne, w których będą miały miejsce: spotkania, wycieczki, konkurs plastyczny i lekcje ?żywej historii?. Od 20 maja przez ponad miesiąc realizowany będzie element obejmujący bloki tematyczne: ?Architektura i kompozycja miasta Zamościa?, ?Fundator Zamościa. Założenie miasta i Ordynacji Zamojskiej?.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja w Dziale Oświatowym Muzeum Zamojskiego w Zamościu (tel. 883375571, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Liczba miejsc  jest ograniczona.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us