Logo
Wydrukuj tę stronę

"Kolory miasta" dla zamojskich uczniów

Kolory Miasto, foto: http://kultureska.pl Kolory Miasto, foto: http://kultureska.pl

Ponad 600 uczniów zamojskich szkół obejrzy dwa spektakle Teatru Kultureska z m. Trzemeśnia (woj. małopolskie). Wydarzenie odbędzie się 12 marca w Zamojskim Domu Kultury.

Spektakle pn. "Kolory miasta" wystawione będą na zlecenie zamojskiego Urzędu Miasta. Adresowane są do uczniów z pierwszych klas zamojskich szkół podstawowych.

- Udział potwierdziło 13 placówek oświatowych – spektakl obejrzy ponad 600 uczniów. Będą to przedstawienia o tematyce ekologicznej m.in. zasadach segregacji odpadów komunalnych - informuje Marek Gajewski, rzecznik prezydenta miasta. - Zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, do obowiązków samorządu należy prowadzenie działań informacyjnych i edukacyjnych w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami - dodaje.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl