Logo
Wydrukuj tę stronę

Patriotyzm przez szachy

Patriotyzm przez szachy, foto: archwium, ezamosc.pl Patriotyzm przez szachy, foto: archwium, ezamosc.pl

Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu zaprasza do udziału w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym im. Generała AK Zygmunta Szumowskiego z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Zawody organizowane z cyklu „Patriotyzm przez szachy” odbędą się 1 marca. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca lutego.

W turnieju mogą brać udział dzieci i młodzież do lat 18. Zgłoszenia należy kierować na adres MDK Zamość, ul. Kamienna 20, 22-400 Zamość lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Turniej odbędzie się dnia 1 marca 2018 r. (czwartek) o godz. 16.00 w  sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem gry 10 minut dla zawodnika na rozegranie partii. Przewidziano następujące kategorie wiekowe: uczniowie  kl. I – IV  szkoły podstawowej, uczniowie  kl. V-VII szkoły podstawowej, uczniowie klas gimnazjalnych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Dla trzech pierwszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych przewidziano pamiątkowe medale. Dla wszystkich turnieju dyplomy.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl