Logo
Wydrukuj tę stronę

Sercem i piórem - wspomnienia pracowników i absolwentów Szkoły Podstawowej nr 3 w Zamościu

fot. Paweł Nowak fot. Paweł Nowak

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu szykuje się do świętowania 100-lecia powstania. Placówka zwraca się do wszystkich pracowników i absolwentów "trójki" z prośbą o napisanie wspomnień związanych ze szkołą.

- Może pamiętacie państwo jakiś szczególny dla was dzień, zdarzenie, postać, może w waszym sercu pozostało coś, co domaga się opisania, utrwalenia, uratowania od zapomnienia? Zachęcamy do odtworzenia tych chwil, a my zbierzemy je w jednolitą publikację, zapoznamy z nimi uczniów, wpiszemy je w historię naszej placówki - zachęca dyrekcja i rada pedagogiczna zamojskiej "trójki". - Bylibyśmy bardzo wdzięczni i wdzięczność tę moglibyśmy poprzeć przekazaniem do druku fragmentów ewentualnych wspomnień.

Podpisane prace o maksymalnej długości do 3 stron A4 prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.02.2018.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl