Logo
Wydrukuj tę stronę

Uczniowie uczcili urodziny Marszałka Józefa Piłsudskiego [ZDJĘCIA]

"Ku Niepodległej!", foto: materiał nadesłany "Ku Niepodległej!", foto: materiał nadesłany

Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu uczciła 150. rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego. "Ku Niepodległej!" - to tytuł montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez młodzież koła recytatorskiego i zespół wokalno-instrumentalny "Canto".

Z okazji 150. rocznicy urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego młodzież klas policyjnych i wojskowych, technikum żywienia i gospodarstwa domowego oraz technikum weterynarii zaprezentowała część artystyczną 05.12. w Kościele Rektoralnym pw. św. Katarzyny w Zamościu. Występ spotkał się z szerokim uznaniem. Po występie artystycznym odprawiona została msza.

Uczniowie przygotowali występ artystyczny pod czujnym okiem opiekunów: Anety Słupczyńskiej (scenariusz montażu słowno-muzycznego, deklamacja, układ sceniczny), Małgorzaty Borys-Tur (śpiew i aranżacja muzyczna), Leszka Wróbla (aranżacja muzyczna i obsługa techniczna).


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl