Logo
Wydrukuj tę stronę

Escape room - niecodzienna lekcja w "Trójce"

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

"Escape Room" - to edukacyjny pokój gier, który ma za zadanie zachęcić starszych uczniów szkoły podstawowej do nauki języka angielskiego. Inicjatywa klasy 7b Szkoły Podstawowej nr 3 w Zamościu bierze udział w konkursie "Projekt z klasą" organizowanym przez wydawnictwo Nowa Era.

"Efektem finalnym projektu będzie niecodzienna lekcja języka angielskiego, która zostanie na długo w pamięci każdego ucznia - o ile uda się uczniom z tego pokoju wydostać ;)" - informują pomysłodawcy.

W konkursie "Projekt z klasą" najlepsze przedsięwzięcia nagradzane są grantami. Poza głównym konkursem odbywa się również głosowanie internetowe do udziału w którym zachęcają uczniowie klasy 7b oraz nauczyciele j. angielskiego: Jolanta Michalczuk i Joanna Szewczyk.

Głosować można raz dziennie w dniach 4- 14 grudnia. Link do głosowania: https://projektzklasa.pl/component/projektzklasa8/projekty/pokaz/1134.html

Poniżej film promujący projekt.

Media


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl