Logo
Wydrukuj tę stronę

Dzień Edukacji Narodowej w Zamościu. Będą podziękowania i nagrody dla nauczycieli

Będą podziękowania i nagrody dla zamojskich nauczycieli, foto: archiwum Będą podziękowania i nagrody dla zamojskich nauczycieli, foto: archiwum

Z okazji „Dnia Edukacji Narodowej” zaplanowano wręczenie podziękowań i nagród dla osób związanych z zamojską oświatą. Uroczystość odbędzie się w piątek w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu.

- Podziękowania otrzymają 34 osoby, które pracowały w jednostkach oświatowych Miasta Zamość i odeszły na emeryturę w roku szkolnym 2016/2017. Wręczonych zostanie osiemnaście listów gratulacyjnych dla nauczycieli szkół niepublicznych oraz 36 nagród Prezydenta Miasta Zamość dla nauczycieli i dyrektorów szkół i palcówek prowadzonych przez miasto - informuje Marek Gajewski, doradca prezydenta Zamościa. 

Uroczystość odbędzie się w piątek (27 października) o godzinie 9:00 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl