Logo
Wydrukuj tę stronę

WSHE inauguruje rok akademicki

WSHE zainauguruje rok akademicki 2007/2018, fot. Szymon Łyciuk (archiwum) WSHE zainauguruje rok akademicki 2007/2018, fot. Szymon Łyciuk (archiwum)

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 odbędzie się w najbliższą sobotę (28 październik) w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa archiwaliów udostępnionych przez Archiwum Państwowe w Lublinie pt. Przemysł i technika na Lubelszczyźnie.

Inauguracja rozpocznie się o godz. 11.30 w Auli D Collegium Novum przy ul. Koszary 54 w Zamościu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa archiwaliów. Ekspozycja prezentuje materiały związane z rozwojem przemysłowego krajobrazu regionu Lubelszczyzny od XIX po II połowę XX wieku. Na wystawie zaprezentowane zostały akta, fotografie, różnego rodzaju plany i projekty.

Poniżej program uroczystości:
Hymn państwowy
Wystąpienie JM Rektora WSHE im. Jana Zamoyskiego dr Jana Waszczyńskiego
Ślubowanie i immatrykulacja studentów pierwszego roku
Przemówienie przedstawiciela studentów
Gaude Mater Polonia
Wręczenie nagród Rektora dla najlepszych absolwentów
Wykład inauguracyjny pt. E-składka – nowy wymiar rozliczeń wygłosi dr hab. Zbigniew Wasąg Dyrektor Oddziału ZUS w Biłgoraju
Gaudeamus Igitur

Msza święta w intencji społeczności akademickiej odbędzie się 29.10.2017 r. – godz. 10:30 – Parafia Wojskowa pw. Św. Jana Bożego w Zamościu, ul. Piłsudskiego 36.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl