Logo
Wydrukuj tę stronę

Certyfikaty językowe dla uczniów

Podpisanie porozumienia, Sylwia Horoszkiewicz i Andrzej Samborski, foto: materiał nadesłany Podpisanie porozumienia, Sylwia Horoszkiewicz i Andrzej Samborski, foto: materiał nadesłany

24 października rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu dr hab. Andrzej Samborski i dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu Sylwia Horoszkiewicz podpisali aneks do porozumienia o współpracy. Ta wiadomość powinna ucieszyć zwłaszcza uczniów zamojskiego „Ekonomika”. Aneks zakłada bowiem, że będą oni mogli przystępować do organizowanych w uczelni egzaminów z języka angielskiego, umożliwiających uzyskanie certyfikatów TOEIC i TOEFL, na takich samych preferencyjnych zasadach, jak studenci PWSZ w Zamościu.

Dodajmy, że współpraca PWSZ i ZSP nr 1 ma wiele wymiarów, a jednym z nich jest wspólna organizacja w tym roku I Konkursu z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw, którego etap szkolny odbędzie się 9 listopada, a finał 30 listopada. ZSP nr 1 specjalizuje się m.in. w kształceniu techników ekonomistów, zaś zamojska uczelnia prowadzi studia m.in. na kierunku finanse i rachunkowość.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl