Reklama

Konkursy dla uczniów

Będzi to już IX edycja Zamojskiego Dyktanda, foto: archiwum Będzi to już IX edycja Zamojskiego Dyktanda, foto: archiwum

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu zaprasza uczniów do wzięcia udziału w zamojskim dyktandzie, konkursie matematycznym, konkursie języka angielskiego i dyktandzie w języku angielskim.

Poniżej publikujemy terminy zgłoszeń do poszczególnych konkursów:
- IX Zamojskie Dyktando (współorganizator: II LO w Zamościu) - zgłoszenia do 31 października
- Konkurs matematyczny (współorganizator: I LO w Zamościu) – zgłoszenia do 3 listopada
- VIII Konkurs Języka Angielskiego - współorganizator: ETS Polska. Warto zaznaczyć, że etap finałowy polegać będzie na przystąpieniu do testu językowego, potwierdzonego certyfikatem z języka angielskiego. Test przeprowadzany zostanie pod nadzorem certyfikowanych egzaminatorów z PWSZ w Zamościu, która jest centrum egzaminacyjnym ETS Polska – zgłoszenia do 3 listopada
- II Dyktando w języku angielskim – zgłoszenia do 3 listopada.

Konkursy składają się z dwóch etapów. W IX Zamojskim Dyktandzie i konkursie matematycznym udział mogą wziąć uczniowie klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Pozostałe konkursy skierowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Do udziału w konkursach organizatorzy zapraszają uczniów z powiatów: zamojski, tomaszowski, biłgorajski, hrubieszowski, krasnostawski, janowski i lubaczowski. Zgłoszenia uczniów dokonują szkoły poprzez dostarczenie do uczelni karty zgłoszenia.

Regulaminy konkursów i karty zgłoszenia znajdują się na stronie www.pwszzamosc.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać w Dziale Rozwoju PWSZ w Zamościu – tel. 84/ 638 34 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us