Reklama
Reklama

IX Zamojskie Dyktando

PWSZ zaprasza do kolejnej edycji dyktanda zamojskiego, foto: archiwum, materiał nadesłany PWSZ zaprasza do kolejnej edycji dyktanda zamojskiego, foto: archiwum, materiał nadesłany

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu i II Liceum Ogólnokształcące w Zamościu zapraszają uczniów klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie pn. IX Zamojskie Dyktando. Konkurs składa się z dwóch etapów, bez podziału na klasy.

Pierwszy etap (listopad/grudzień) odbędzie się w macierzystej szkole ucznia, natomiast etap finałowy (styczeń/luty) odbędzie się w PWSZ w Zamościu.

Do udziału w zmaganiach z ortografią i interpunkcją zapraszani są uczniowie z powiatów: zamojskiego, tomaszowskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego, krasnostawskiego, janowskiego i lubaczowskiego.

Udział uczniów w dyktandzie zgłaszają szkoły poprzez dostarczenie karty zgłoszenia do siedziby PWSZ w Zamościu przy ul. Pereca 2, w terminie do 31 października.

Trzech najlepszych uczestników konkursu otrzyma nagrody rzeczowe. Siedmiu kolejnych laureatów otrzyma wyróżnienia.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się na stronie www.pwszzamosc.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać w Dziale Rozwoju PWSZ w Zamościu – tel. 84/ 638 34 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us