Reklama

Po raz dziewiąty w Zamościu Targi Pracy i Edukacji [ZDJĘCIA]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
22 maja 2024r. w siedzibie Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomiczna im. Jana Zamoyskiego w Zamościu odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie przez zamojską Uczelnię, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu.

Targi Pracy i Edukacji były okazją do prezentacji oferty edukacyjnej zamojskich szkół i promocji jednostek tworzących nowe miejsca pracy na naszym terenie. Przedsięwzięcie służyło też wymianie doświadczeń i nawiązaniu współpracy pomiędzy zamojskimi placówkami oświatowymi, a przedstawicielami otoczenia społecznego.  

Wydarzeniu towarzyszyły warsztaty oraz konsultacje z doradcami zawodowymi. Uczestnicy Targów będą mogli m.in. spotkać się z doradcą zawodowym Panią Agnieszką Piętak-Faryną z WUP i wysłuchać prelekcji pt. „Odkrywamy siebie - jak zaplanować karierę zawodową". O swojej pasji do zabytkowych  samochodów opowie, kolekcjoner Kacper Chomicki uczeń klasy IV Technikum Informatycznego ZSP nr 4 w Zamościu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us